O mnie

Fotografia ślubna czyli fotograf ślubny Bachulski…

omnie

Fotografia ślubna to moja wielka pasja. Od kilku lat szlifuje swój warsztat i staram się zdobywać coraz to ciekawsze doświadczenia w tej dziedzinie. Dążę do perfekcji w wykonywanej pracy. Stawiam na wysoką jakość fotografii zarówno pod względem technicznym jak i artystycznym. Cenię sobie ścisłą współpracę z Klientami – chętnie poznaje ich oczekiwania względem mojej pracy. To Wasz dzień, zatem Wasze zdanie jest dla mnie najważniejsze. Chętnie podejmuję się realizacji wyzwań jakie niosą wymarzone plenery ślubne Młodych Par. Malownicze fotografie wśród górskiego krajobrazu bądź romantyczne chwile nad morzem o zachodzie słońce to najpopularniejsze pomysły na plener. Jestem jednak otwarty na nowości i wykonam fotogafie w każdym zakątku świata.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w roli fotografa ślubngo. Ukończyłem wiele kursów i szkoleń, które pozwoliły mi na doskonalenie warsztatu. Lubię wyzwania, a szczególnie te nietypowe i szalone.

Wybierając mnie otrzymcie Państwo zdjęcia na światowym poziomie. Jestem członkiem w „Wedding Photojournalist Association” – międzynarodowej bazie najlepszych fotografów ślubnych, a także należę do Zrzeszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i współpracy!

foto1